ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Najem powierzchni reklamowych

Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni reklamowych dostępnych w obiektach i na terenach administrowanych przez ZOS Sp. z o.o.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt z biurem Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o.: tel. 94 721 60 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
Download this file (Miejsca_reklamowe_ZOS.pdf)Miejsca_reklamowe_ZOS.pdf5373 kB

Hala Sportów Walki zaprasza

Zarząd Obiektów Sportowych Spółka z o.o. w Koszalinie zaprasza do Hali Sportów Walki.

Obiekt składa się z:

 • nowoczesnej sali ćwiczeń z 4 pełnowymiarowymi polami walki i widownią na 280 osób; W sali ćwiczeń zamontowana została dźwiękoszczelna, składana ścianka działowa, dzieląca salę na 2 części (na każdej po 2 pełnowymiarowe pola walki). Pozwala to na równoległe odbywanie treningów przez dwa kluby. Sala ćwiczeń jest zradiofonizowana (istnieje możliwość niezależnego nagłośnienia obu części hali)
 • zaplecza szatniowo - sanitarnego;
 • siłowni;
 • sauny;

Czytaj więcej...

Wypożyczanie ekranu diodowego

Szanowni Państwo!

LEDZarząd Obiektów Sportowych sp. z o.o. w Koszalinie przygotował dla Państwa niezwykle atrakcyjną ofertę wypożyczenia ekranu diodowego o powierzchni 11,06 m kw.

Obecnie mało które z imprez masowych, czy też innych dużych przedsięwzięć medialnych, odbywają się bez udziału ekranów diodowych LED. Ten nośnik obrazu jest najdoskonalszym rozwiązaniem w przypadku projekcji wielkoformatowych. Nie traci jasności i wyrazistości niezależnie od naświetlenia. Zaawansowana technologia ekranów LED pozwala wykorzystać ich możliwości w plenerze (dzięki odporności na wysokie i niskie temperatury oraz wilgoć, studiu telewizyjnym, czy też do urozmaicenia imprez sportowych lub innych, podczas których mogą być wykorzystywane do wyświetlania wcześniej przygotowanych spotów bądź transmisji na żywo.

Oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach wypożyczenie ekranu LED, oraz urządzeń niezbędnych do jego montażu i efektywnego wykorzystania:

 • udostępnienie ekranu,
 • udostępnienie konstrukcji nośnej „bramki” do zawieszenia ekranu,
 • obsługę techniczną,
 • transport,
 • produkcję spotów reklamowych bądź innych animacji.

W celu uzgodnienia szczegółów oferty prosimy o kontakt z panem Arkadiuszem Kozakiem

 • tel. 607 756 111,
 • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Copyright © 2020 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna