ZARZĄD OBIEKTÓW SPORTOWYCH W KOSZALINIE

Atrakcja całoroczna, od późnej wiosny do wczesnej jesieni. W miejscu tym możemy wypocząć z całą rodziną, skorzystać z plaży, kąpieliska, dużego placu zabaw czy z aktywnej strefy fitness dla dorosłych z urządzeniami do ćwiczeń streetworkout. Dla aktywnych dostępna jest także wypożyczalnia kajaków, łódek i rowerów wodnych, którymi można pływać po zalewie. Wyznaczone kąpielisko oraz plaża są strzeżone i monitorowane.

Na miejscu są też kontenery sanitarne, boiska do siatkówki plażowej, punkty gastronomiczne, a także ścieżki piesze i rowerowe wokół zalewu. Zbiornik Wodna Dolina zarybiony linem, szczupakiem i karpiem oraz umożliwiający połów dorodnych okazów płoci czy okonia, cieszy się też duży zainteresowaniem miejscowych wędkarzy.

Jedną z wodnych aktywności nad zalewem jest Wake Park. Wyciąg Primus, umożliwia pływanie na nartach wodnych i wykonywanie ewolucji na przygotowanych przeszkodach. Na miejscu można wypożyczyć cały sprzęt oraz skorzystać z pomocy instruktora. Na Wodną Dolinę warto zajrzeć także po zmroku, gdy rozświetlona jest niebieskimi lampionami i podświetloną fontanną.

Copyright © 2020 Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o. Koszalin. Wszelkie prawa zastrzeżone.  Tworzenie stron internetowych   polityka cookies   klauzula informacyjna